• Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

• Wymagania dotyczące rekrutacji do ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego:

• Dzieci będą przyjmowane na podstawie opinii o wczesnym wspomaganiu wydawanym przez Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczną.
        • Wniosek rodziców (opiekunów prawnych) oraz dane dotyczące ucznia, rodzica/opiekuna prawnego i dane kontaktowe oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wzór dokumentu dostępny jest tutaj oraz w sekretariacie szkoły.
        • Zaświadczenie lekarskie. Wzór dokumentu dostępny jest tutaj oraz w sekretariacie szkoły.
        • Regulamin udziału w Programie "Za życiem".