• Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

• 4 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Tradycyjnie rozpoczęliśmy mszą święta, którą celebrował ks. Łukasz. Następnie wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewaliśmy hymn narodowy oraz hymn szkoły.

Po hymnach Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na przedstawienie pt. "Na wspólnej" w wykonaniu uczniów naszej szkoły. W skeczu uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili to co działo się na lekcjach w minionym roku szkolnym.

Po prezentacji uczniowie klas ósmych podziękowali wszystkim za wspaniałe chwile spędzone czy to w klasie czy na szkolnym korytarzu. W kolejnym punkcie zakończenia roku uczniowie szkoły branżowej oraz starszych klas szkoły podstawowej wraz z całą społecznością szkolną podziękowali Pani Hani oraz Pani Joli, za lata pracy oraz wspólne chwile spedzone w szkole. Pani Hania oraz Pani Jola przechodzą na emeryturę.

Po złożeniu życzeń oraz kwiatów odbyło się wręczenie nagród, dyplomów i listów gratulacyjnych dla rodziców i uczniów za osiągnięcia w ciągu roku szkolnego.

Kiedy rozdano ostatnie nagrody Pani Dyrektor jeszcze raz podziękowała za miniony rok szkolny i życzyła słonecznych, udanych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Po tych słowach uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym udali się do swoich klas aby odebrać świadectwo i wyruszyć z uśmiechem na wakacyjne przygody.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałych wakacji !!!

Poniżej prezentujemy filmiki ułożone chronologicznie z akademii przygotowanej przez naszych uczniów.