• Krzywa wieża, pierniki i Mikołaj Kopernik !!!

• Krzywa wieża, pierniki i Kopernik czyli wycieczka do Torunia!!!

Zobaczcie jak uczniowie klas 4 A, 5 i 7 Ec oraz 7 i 8 Ed spędzili dzień w Toruniu. W trakcie zwiedzania pan przewodnik zapoznał naszych podróżników z historią miasta, legendami toruńskimi oraz wieloma tajemnicami z minionych wieków !!!

• Sprzątanie Świata 2022

• Jak co roku, także i tym razem uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata 2022

Jak co roku, także i w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata 2022. Akcja sprzątania była przeprowadzona na terenach wokół naszej szkoły. Tegoroczne hasło akcji brzmi - "Wszystkie śmieci są nasze".

• Głosuj na naszą szkołę !!!

• Wspieramy Talenty !!!

Zapraszamy wszystkich do głosowania na naszą szkołę w akcji jednej z sieci handlowych pod nazwą "Szkoły pełne Talentów".

Akcja trwa do 20 listopada bieżącego roku. Natomiast same "Talenciaki" będą wydawane klientom do 13 listopada tego roku.

W chwili pisania tego posta mamy już 15 Talenciaków.

Serdecznie dziękujemy i gorąco zachęcamy do dalszego głosowania i oddawania Talenciaków.

• Ruszają obiady szkolne

• Od 12 wrzesnia czyli od najbliższego poniedziałku stołówka szkolna rozpocznie wydawanie obiadów uczniom naszej placówki. Obiady otrzymają tylko uczniowie, których rodzice podpisali i przynieśli umowę oraz uczniowie posiadający decyzję. Obiady wydawane będą na podstawie list obecności, które znajdują się w klasach.

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

• I rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023 !

Inauguracja rozpoczęła się mszą święta, którą celebrował Proboszcz Parafii Św. Józefa w Świeciu ks. Mariusz Herold.

Następnie Pani Dyrektor Małgorzata Błaszkiewicz jeszcze raz wszystkich serdecznie powitała po wakacyjnej przerwie i przedstawiła nowe składy klas oraz przypisanych wychowawców.

Po apelu uczniowie udali się wraz ze swoimi wychowawcami do swoich sal gdzie zostali zapoznani z nowymi planami lekcji.

Wszystkim Uczniom życzymy udanego nowego roku szkolnego. Owocnej pracy, zapału do nauki, samych szóstek, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!

Nauczycielom życzymy wytrwałości i niesłabnącego zaangażowania w proces edukacyjny dzieci i młodzieży.

Natomiast Rodzicom i opiekunom życzymy dumy z osiągnięć podopiecznych, zadowolenia oraz cierpliwości!